Escape Room

Escape Room w którym jeszcze nigdy nie byłeś, escape room w którym doświadczysz niezwykłych przygód.
Gry Ubisoft Escape to nie gry wideo. Są to niezwykłe przygody, których Ty i Twój zespół będziecie doświadczać tak, jakbyście tam byli. Nigdy nie będziesz sam, jako członek zespołu, stajesz się bohaterem filmu i doświadczasz przeróżnych przygód w sytuacjach całkowitego bezpieczeństwa, które byłyby zbyt niebezpieczne lub po prostu niemożliwe do zrobienia w prawdziwym życiu.

Escape Thle Lost Pyramid Logo

Escape Room - Escape the lost Pyramid

(ASSASSIN’S CREED)

Escape The Lost Pyramid nie jest grą wideo. Jest to gra typu escape room osadzona w świecie Assassin’s Creed Origins w wirtualnej rzeczywistości.

Przeżyjesz niesamowitą przygodę, jakbyś był tam w 1928 roku, w gigantycznej piramidzie Nebki. Nigdy nie jesteś sam, jako część zespołu (2 lub 4), stajesz się bohaterem i doświadczasz w sytuacjach całkowitego bezpieczeństwa, które byłyby zbyt niebezpieczne lub po prostu niemożliwe do życia w prawdziwym życiu.

Opracowany przez Ubisoft Blue Byte, jest następną generacją społecznościowej wirtualnej rzeczywistości.

 

Więcej Zarezerwuj

escape room vr

Escape Room - BEYOND MEDUSA’S GATE

(ASSASSIN’S CREED)

Beyond Medusa’s Gate nie jest zwykłą grą wideo. Jest to gra typu escape room osadzona w świecie Assassin’s Creed Odyssey.

Przeżyjesz niesamowitą przygodę, jakbyś tam był, 445 p.n.e. w starożytnej Grecji. Nigdy sam, jako część zespołu (2 lub 4), stajesz się bohaterem i doświadczasz w sytuacjach całkowitego bezpieczeństwa, które byłyby zbyt niebezpieczne lub po prostu niemożliwe do życia w prawdziwym życiu.

Opracowany przez Ubisoft Blue Byte, jest następną generacją społecznościowej wirtualnej rzeczywistości.

Więcej Zarezerwuj

Escape Room - PRINCE OF PERSIA:
THE DAGGER OF TIME

Prince of Persia: The dagger of Time nie jest grą wideo. Jest to gra typu escape room osadzona w świecie Prince of Persia.
Trzymając sztylet czasu, poczujesz, jak to jest zwolnić, zatrzymać, a nawet cofnąć czas! Wraz ze swoim zespołem przeżyjesz niezwykłą przygodę w fortecy Czasu, ścigając złych magów.

Opracowany przez Ubisoft Blue Byte, jest następną generacją społecznościowej wirtualnej rzeczywistości.

Więcej Zarezerwuj

 

Escape Room Huxley VR

Escape Room - HUXLEY VR

Jest Rok 3007
Świat, jaki znasz, przepadł. Ludzkość zastąpiły maszyny.
To, co kiedyś było zielone, teraz jest zniszczone.
Jesteś ostatnim ocalałym, który ma jedną misję: pomóc HUXLEY.
Twoją pierwszą misją w wirtualnej rzeczywistości jest odwrócenie apokalipsy, masz na to 44 minuty
Wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces, znajdziesz w swoim zespole:
adrenalinę, ducha walki i pragnienie zwycięstwa.
Czy masz to, czego potrzeba, aby uratować świat? Cóż, na co czekasz? Zegar tyka!

Escape Room VR Notre Dame

Logo Notre Dame

Escape Room - SAVE NOTRE-DAME ON FIRE

Save Notre-Dame on Fire to gra osadzona w świecie wirtualnej rzeczywistości, która rozgrywa się wewnątrz  Katedry Notre-Dame w Paryżu podczas straszliwego pożaru, który prawie zniszczył Katedrę 15 kwietnia 2019 roku!
Scenariusz gry – Save Notre-Dame on Fire  czerpie inspirację z filmu „Notre-Dame on Fire” Jeana-Jacquesa Annauda. Chociaż główne wydarzenia tamtej nocy są znane, pokonanie ich będzie wymagało od Ciebie dużego sprytu i umiejętności…
Zostań strażakiem i weź udział w bohaterskim ocaleniu katedry i jej najcenniejszego skarbu: korony cierniowej. Poszukaj skarbca z dobrze strzeżoną świętą relikwią, poruszaj się po nawie w płomieniach po zawaleniu się iglicy, wejdź na północną wieżę Katedry Notre-Dame i ponownie przeżyj misję ostatniej szansy w płonącej dzwonnicy.